Titulinis
Naujienos

Naujienos

MŪSŲ PUSLAPĮ APLANKĖ JAU VIRŠ 2,5 MLN LANKYTOJŲ

Džiaugiamės, kad GINTARINĖS vaistinės interneto puslapį www.gintarine.lt aplankė jau virš 2,5 mln. lankytojų! Stengdamiesi laiku pateikti naujus pasiūlymus Jūsų sveikatai ir gerai savijautai, suteikti informacijos rūpimomis temomis.

DAR PATRAUKLESNĖ „MAŽYLIO“ PROGRAMA!

GINTARINĖ vaistinė Jūsų patogumui patobulino „MAŽYLIO“ programą, kuri mamos ir tėveliams, laukiantiems ar jau turintiems mažylių iki 5 metų, suteikia nuolaidas „MAMOS ir MAŽYLIO“ kataloge esančioms prekėms.

Plačiau

GRAŽIAUSI ATSILIEPIMAI APIE ŽIEDĖS VARDO KILMĘ

Su džiaugsmu dalinamės mūsų GINTARINĖS vaistinės Facebook draugų nuoširdžiomis, poetiškomis mintimis apie naujos kosmetikos linijos, pagamintos mūsų vaistinėje, - ŽIEDĖ - vardo kilmę ir asocijacijas.

Plačiau

VAISTINĖJE GAMINAMOS KOSMETIKOS ŽIEDĖ POPULIARUMAS DIDŽIULIS

UAB „Gintarinė vaistinė“ praneša, kad vaistinėse pasirodžiusi nauja lietuviškos kosmetikos produktų linija ŽIEDĖ viršijo lūkesčius. Vaistininkų sukurta kosmetikos linija tapo tokia populiari tarp moterų, kad nespėjama patenkinti visų poreikių.

Plačiau

ŽIEDĖ – VAISTINĖJE PAGAMINTA KOSMETIKOS LINIJA

UAB „Gintarinė vaistinė“ Lietuvos moterims pristato naują lietuviškos kosmetikos produktų liniją – ŽIEDĖ.Naujosios kosmetikos linijos produktus vaistinėse gamina profesionalūs vaistininkai.

Plačiau

VAISTINĖJE PAGAMINTA KOSMETIKOS LINIJA „ŽIEDĖ“: APIE MUS KALBA

Balsas.lt
http://www.balsas.lt/naujiena/721972/pristatyta-nauja-lietuviskos-kosmetikos-produktu-linija-ziede

Respublika.lt

Plačiau