Titulinis
Patarimai

Patarimai

GERAS VIRŠKINIMAS - PUIKI SAVIJAUTA.

Jei virškinimas vyksta normaliai, visas mūsų valgomas maistas yra perdirbamas greitai ir efektyviai, o organizmas pasisavina visas reikalingas maisto medžiagas.

Plačiau

KAIP PADĖTI SAVO VIRŠKINAMAJAI SISTEMAI?

Virškinamosios sistemos ligos užima antrą trečią vietą tarp dažniausiai pasitaikančių negalavimų. O sutrikęs virškinimas – daugelio negalavimų priežastis.

Plačiau

TEGUL VIRŠKINIMO SUTRIKIMAI NEAPKARTINA JŪSŲ KELIONĖS

Manoma, kad įvairūs virškinimo sutrikimai, kuriais skundžiasi vis daugiau žmonių, yra nulemti šiuolaikinio gyvenimo būdo – nuolatinio skubėjimo, įtampos bei su tuo susijusios netvarkingos mitybos.

Plačiau

SUSIKOMPLEKTUOKITE VASAROS VAISTINĖLE

Vasara - atostogų ir kelionių metas. Ruošdamiesi išvykoms į sodybą kaime, gamtą ar kelionę užsienyje, visuomet tikimės gerų įspūdžių, puikiai pailsėti ir nepagalvojame apie galimus pavojus.

Plačiau

ALERGIJA KENKIA KARJERAI IR NE TIK...

Europos alergologijos ir klinikinės imunologijos akademija (EAACI), atsižvelgdama į epidemiologines tendencijas, mano, kad anksčiau nei po 15 m. daugiau nei pusė Europos gyventojų kentės nuo vienos ar kitos alerginės ligos.

Plačiau

SKAUSMAS TURI BŪTI ĮVEIKTAS

Europos gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimo fondo „Eurofound“ tyrimo duomenimis, 46 proc. europiečių beveik ketvirtadalį darbo laiko praleidžia kūną varginančia arba skausminga poza. Kitas blogumas – ne itin aktyvus gyvenimo būdas.

Plačiau