Titulinis
Patarimai

Patarimai

JUOKAS - GERIAUSIAS VAISTAS

Juokas stiprina imunitetą, apsaugo nuo stresų ir kraujyje didina endorfinų – laimės hormonų – kiekį. Mokslininkai įrodė, kad kiekvieną kartą, kai jūs juokiatės, organizme lėtėja senėjimo procesai.

Plačiau

GYVENKITE BE SKAUSMO!

Skausmas informuoja apie atsiradusius sveikatos sutrikimus. Jis turi didžiulę įtaką gyvenimo kokybei. Keli patarimai, kaip nugalėti skausmą ir sumažinti jo sukeliamą diskomfortą. Pirmoji pagalba suskaudus dantims

Plačiau

LĖTINĖ KOJŲ VENŲ LIGA

„Milijonai žmonių pasaulyje kenčia nuo įvairaus sunkumo kojų venų ligų, vadinamojo lėtinio venų nepakankamumo (LVN)“, - teigia kraujagyslių chirurgas Arūnas Čepkauskas.

Plačiau

KODĖL REIKIA TIKRINTIS AKISPŪDĮ?

Sveikata – viena didžiausių vertybių. Žmogus dažnai susimąsto ir pradeda vertinti tik tai, ko neteko. Taip yra ir su sveikata. Kiekvienas turi teisę būti sveikas ir mokėti sveikatą išlaikyti kuo ilgiau, nes sveikata per daug brangi visomis prasmėmis.

Plačiau

NEPAKEIČIAMOS RIEBALŲ RŪGŠTYS - GYVYBIŠKAI BŪTINOS

Daugiau nei prieš šimtą metų grupė mokslininkų, tyrinėjusių maistinių medžiagų poveikį sveikatai, nustatė, kad nuolatinė polinesočiųjų riebalų rūgščių stoka kasdienėje mityboje neigiamai veikia žmogaus organizmo būklę.

Plačiau

IŠSAUGOTI REGĖJIMĄ SVARBU KIEKVIENAM!

Regėjimo aštrumas – vienas svarbiausių gyvenimo kokybės vertinimo kriterijų. Vertinant fizinį aktyvumą, populiacinių tyrimų apklausų rezultatai nurodo, kad regėjimo sutrikimas abiem akimis sukelia tokį patį fizinį

Plačiau