Titulinis
Patarimai

Patarimai

GARSUSIS ŽOLELIŲ RINKINYS - JAU LIETUVOJE

Prieš šešerius metus leidykla „Algarvė“ į lietuvių kalbą išvertė ir išleido austrų žolininkės bei fitoterapijos žinovės Marios Treben knygą „Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės“.

Plačiau

SALDUSIS VITAMINAS C IŠ ACEROLA VYŠNIOS

Esant permainingam, drėgnam ir šaltam orui padaugėja peršalimo ligų atvejų. Vieni sloguoja, kiti kosti, treti tik karščiuoja. Norint išvengti peršalimo ligų arba bent sušvelninti simptomus, būtina stiprinti imuninę sistemą – gauti reikiamą vitaminų kiekį.

Plačiau

KAIP SUMAŽINTI ĮTAMPĄ?

Kaip nuolatinė nervų įtampa veikia žmogų?Mes dažnai jaučiame nerimą, rūpestį dėl įvairiausių dalykų - vaiko ligos, neišmokėtų pinigų, konflikto su artimu žmogumi, nesėkmės darbe ir t.t.

Plačiau

ORGANIZMO GYNYBINĖS PAJĖGOS TURI BŪTI STIPRINAMOS

GINTARINĖ VAISTINĖ nori patarti, kaip apsisaugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių, kurie, patekę į organizmą, sukelia įvairias ligas. Tačiau ne visiems žmonėms tas pats žalingas veiksnys sukelia ligą, o ir tos pačios ligos eiga kiekvienam skirtinga.

Plačiau

KOKIE VAISTAI TURĖTŲ BŪTI NAMŲ VAISTINĖLĖJE?

GINTARINĖ vaistinė pataria: ką reikėtų turėti kiekvienai šeimai savo namų vaistinėlėje, kad jaustumėtės saugūs? GINTARINĖ VAISTINĖ pataria: kad jaustumėtės saugūs namų vaistinėlėje rekomenduojame turėti:

Plačiau

KAIP APSISAUGOTI NUO PERŠALIMO?

Nuo peršalimo nėra skiepų, nes jie turėtų susidoroti su 200 skirtingų virusų, tačiau ieškoma patikimų būdų, kurie galėtų padėti žmonėms apsisaugoti nuo paprastų, tačiau dažnų peršalimų. Pateikiame keletą geriausių.

Plačiau