Titulinis
Patarimai

Patarimai

GRIPAS IR PERŠALIMAS

Gripas ir peršalimas. Dvi skirtingos, tačiau ir labai panašios ligos, kartais sukeliančios šiokią tokią sumaištį norint jas atskirti. Dažnai žmogus net ir pats negali atsakyti, kuria iš jų susirgo. Tačiau bet kokiu atveju gydytis reikia, o, kad būtų paprasčiau ir

Plačiau

KRAUJOSPŪDŽIO STEBĖJIMAS LEIDŽIA KONTROLIUOTI LIGĄ

Lietuvoje maždaug milijono žmonių, t.y. kas trečio suaugusiojo, vyresnio nei 25 metų, kraujospūdis yra padidėjęs (didesnis nei 140/90 mmHg). Mūsų šalyje arterinės hipertenzijos paplitimas yra vienas iš didžiausių Europoje.

Plačiau

SVEIKOS PĖDOS - SVEIKAS KŪNAS

Žmogaus pėda sudaryta iš 26 kaulų, kurie kartu su raumenimis, sausgyslėmis, nervais ir kraujagyslėmis dirba, leisdami žmogui vaikščioti įvairiais paviršiais, sugeria smūgius. Pėda – atraminė viso kūno ir judėjimo aparato dalis, todėl

Plačiau

KAIP PASIRŪPINTI PLAUKAIS VASARA

Krauname lagaminus, džiaugsmingai planuodamos ilgai lauktą smagų poilsį bei neišdildomus įspūdžius prie jūros. Tačiau kol mes mėgausimės jūros gaiva, saulės šiluma ir vėjelio švelnumu, visa tai negailestingai kenks mūsų plaukams.

Plačiau

KAIP IŠVENGTI KOJŲ TINIMO?

Daugelis suaugusių žmonių, ypač moterų, skundžiasi kojų tinimu. Kojos vakare po didesnio krūvio gali tinti net visai sveikiems žmonėms, ypač jei karštas oras, nepatogūs batai.

Plačiau

GAIVUS BURNOS KVAPAS - IR BENDRAVIMAS MALONESNIS

Daugelis žino, kaip nejaukiai jaučiamės, kai iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Tai gali sukelti problemų ir bendraujant su kitais žmonėmis, neigiamai veikia gyvenimo kokybę.

Plačiau