Titulinis
Patarimai

Patarimai

KĄ DARYTI NUDEGUS SAULĖJE?

Dėl žemės atmosferos pokyčių kasmet didėja saulės radiacija, todėl saulės spinduliai tampa vis pavojingesni. Kaip reikėtų elgtis, kad po saulės vonių nesijaustumėte blogai?

Plačiau

MĖLYNĖS NE TIK SKANU, BET IR SVEIKA

Turbūt daugelis žino posakį „jei nori gerai matyti ir turėti sveikas akis – valgyk mėlynes“. Šis posakis tikrai teisingas, tarp kitų gydomųjų mėlynių savybių – poveikis regėjimui pritaikomas bene dažniausiai.

Plačiau

GRAŽŪS IR SVEIKI NAGAI

Dažnai sakoma, jog rankos – vizitinė kortelė, kuri suteikia daug informacijos apie žmogų: dirbamą darbą, pomėgius, asmenines savybes, o ypač sveikatos būklę.

Plačiau

KAIP ATGAIVINTI PLAUKUS PO ŽIEMOS?

Pavasarį plaukai praranda žvilgesį, tampa nebegražūs dėl gryno oro, netinkamos, ydingos gyvensenos. Kad būtumėte žvalios, geros nuotaikos ir turėtumėte gražius plaukus, mylėkite save ir tobulinkite gyvenimo kokybę.

Plačiau

SAUSAS ORAS NAMUOSE

Prasidėjus šildymo sezonui, butuose neretai radiatoriai pleška užuot būtų šildomi normaliu režimu. Jaukioje šilumoje ir gyventi gera, ir kvėpuoti lengviau. Tačiau, ar žinome, kokias ligas bei problemas kelia sausas patalpų oras?

Plačiau

KVAPŲ NAUDA SVEIKATAI

Aromaterapinės priemonės - smilkalai, aromatinės vonios, masažai su eteriniais aliejais - teigiamai veikia nervų sistemą, gerina kraujo ir limfos apytaką, gaivina organizmo funkcijas ir stiprina atsparumą aplinkos poveikiui.

Plačiau