Titulinis
Patarimai

Patarimai

SAVIMASAŽO GALIA

Masažas  Jums gali padėti atsipalaiduoti ir įveikti negalavimus. O geriausia žinia – masažą galite pasidaryti ir patys sau!

Plačiau

AR ESATE LAIMINGI?

Gyvybingi žmonės spinduliuoja energija, jaunyste ir gyvenimo džiaugsmu. Gyvybingi žmonės aplinkinius tarsi pažadina iš snaudulio. Gyvybingesnis ir laimingesnis gali būti kiekvienas - užtenka tik daugiau pasirūpinti savimi.

Plačiau

ŠVENČIŲ STALO PAVOJAI

Daugeliui mūsų skanus maistas - vienas didžiausių malonumų. Tačiau nuo maisto gausos per šventes ne vienas skundžiamės pilvo skausmais. Tad kokie pagrindiniai "pavojai" laukia per šventes?

Plačiau

LIAUDIES IŠMINTIS KOVAI SU SLOGA

Senolių patarimai kaip gydyti slogą: Gerkite po valgomąjį šaukštą šiltų morkų sulčių su cukraus sirupu (1:1) 5-6 kartus per dieną. Gerkite šviežias ridikų sultis - po valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną.

Plačiau

PRATIMAI DIRBANTIEMS KOMPIUTERIU

Kad sumažėtų žalingas kompiuterio poveikis, seminare "Ar mokate dirbti kompiuteriu?" dalyvavę specialistai rekomendavo atlikti specialius akių bei kitus pratimus. Juos pateikiame ir Jums.

Plačiau

MIEGO HIGIENOS TAISYKLĖS

Miegas kiekvienam atrodo savaime suprantamas dalykas, tačiau galbūt ne visi žinome, ką reikėtų daryti, kad miegas būtų kokybiškas ir atsikeltume tikrai pailsėję.

Plačiau