Titulinis
Patarimai

Patarimai

IMUNITETO PRIEŠAI

Atšalus orams ir siaučiant peršalimo ligoms neretai girdime, jog reikia stiprinti imunitetą, vengti jį silpninančių veiksnių. Tad kokie gi yra pagrindiniai stipraus imuniteto priešai?

Plačiau

APSUNKUSIOS, TINSTANČIOS KOJOS. KĄ DARYTI?

Atšilus orams norisi kuo daugiau pabūti lauke, pavežioti mažylius, ir visai nesmagu, kai vakare po tokių pasivaikščiojimų skauda kojas, jos patinsta, ir batai tampa per maži. Kojos sunkios, pavargusios. Naktį gali jas skaudėti, traukti mėšlungis.

Plačiau

TAUSOKIME ŠIRDĮ

Širdis – ištikima mūsų tarnaitė. Ji nepailsdama varinėja kraują, aprūpindama visus kūno organus gyvybiškai būtinu deguonimi, ji reaguoja į mūsų džiaugsmus ir rūpesčius.

Plačiau

KĄ PASAKO KŪNO MASĖS INDEKSAS

Išsamiausius atsakymus apie kūno kompoziciją gali pateikti kūno sudėties analizatoriai. Analizatoriai ne tik paskaičiuoja KMI, bet ir parodo riebalų, raumenų, kitų sudedamųjų dalių procentinį kiekį kūne bei iš karto pateikia šių dydžių interpretaciją.

Plačiau

KAIP IŠVENGTI NUGAROS SKAUSMO?

Nugaros skausmas dažniausiai atsiranda, kai nugaros raumenys ar kiti audiniai patiria per didelį krūvį, būna įtempti, dėl to jie susilpnėja. Raumenų spazmai arba plyšimai gali atsirasti dėl pakitimų stuburo audiniuose arba dėl senėjimo.

Plačiau

CHOLESTEROLIS

Mažojo tankio cholesterolis (MTL) - tai "blogasis", kuris įsiskverbia į kraujagyslių seneles, ten oksiduojasi ir spartina aterosklerozę. "Blogajį" cholesterolį gauname su gyvulinės kilmės maistu.

Plačiau