Hidrolatai
Hidrolatas yra vienas iš veido priežiūros produktų, turintis aukštą aromaterapinę vertę. Pastarasis geba drėkinti ir tonizuoti, todėl puikiai paruošią odą tolimesnėms priemonėms. Visgi, dažnas asmuo galvoja, jog veidą pakanka nuprausti paprasčiausiu vandeniu. Tačiau, dažniausiai to tikrai nėra gana, todėl svarbu naudoti ir pasirinktą toniką. Būtent hidrolatus galima laikyti vienais iš švelniausių šios priemonės tipų. Taigi, pastaruosius galima pasirinkti kaip tonizuojantį produktą, padėsiantį odą paruošti tolimesniems priežiūros etapams. Kita vertus, kartais hidrolatai yra naudojami tiesiog kaip priemonė atsigaivinimui, tarkime, itin karštomis vasaros dienomis. Tad, belieka išsirinkti labiausiai Jums tinkantį produktą.
Hidrolatai – ką žinoti svarbiausia?
Hidrolatai yra išgaunami distiliacijos ir garinimo būdu iš įvairių augalų. Kaip jau buvo minėta anksčiau, tai švelnesnis toniko variantas, kurį galima naudoti žmonėms, turintiems kiek jautresnę odą. Hidrolatas puikiai pašalins nešvarumus bei paruoš Jus tolimesniam veido priežiūros etapui. Būtent po tonizuojančios priemonės rekomenduojama tepti veido kremą ir kitą kosmetiką. Tikriausiai kyla labai natūralus klausimas – kaip pasirinkti hidrolatą? Be abejo, svarbiausia atsižvelgti į sudedamąsias produkto dalis. Geriausia, jog ten nebūtų alkoholio, mat pastarasis gali išsausinti bei sudirginti veidą. Taipogi, pravartu atsižvelgti į savo odos tipą. Pavyzdžiui, riebumu pasižyminčiam veidui geriausia rinktis levandų, čiobrelių, rugiagėlių hidrolatus. Pastarieji prisidės prie porų sutraukimo, odos valymo ir malšins uždegimą. Išsausėjusiai odai geriausia įsigyti švelnesnes priemones, pavyzdžiui, ramunėlių ar rožių hidrolatus. Taipogi, tiks ir anksčiau paminėtos levandos. Normalios odos savininkams reikėtų įsigyti apelsinų, rožių, melisų hidrolatus. Kaip galite matyti, pasirinkimo tikrai gausu – tad, belieka išsirinkti.
Levandų hidrolatas
Šis hidrolatas yra sukurtas iš ekologiško levandų vandens. Pastarąjį siūlo prekinis ženklas „Žiedė“, kuriuo pasitiki daugybė žmonių. Kodėl taip yra? Šį prekinį ženklą įkūrė farmacininkai, ieškoję bei atradę kuo geresnes produktų gamybos formules. Siūlomas hidrolatas savo sudėtyje neturi jokių dirbtinių priedų. Tai – augalinės kilmės produktas. Pastarojo naudojimas išties yra ganėtinai paprastas. Tereikia apipurkšti veidą produktu bei leisti jam nudžiūti. Iškart po to galite tepti pasirinktą serumą arba kremą. Kaip jau buvo minėta anksčiau, levandų hidrolatas tiks tiek riebesnės, tiek išsausėjusios odos savininkams.
Rožių hidrolatas
Šį hidrolatą sudaro vien rožių vanduo. Tai – ekologiška priemonė, kurioje nėra jokių dirbtinių priedų. Vėlgi, hidrolatą sukūrė prekinio ženklo „Žiedė“ atstovai. Pastarąjį naudoti yra išties paprasta. Kaip jau buvo minėta anksčiau, norint tonizuoti veidą, geriausia tai daryti prieš tepant kremą arba mėgstamą serumą. Visgi, tereikia užpurkšti truputį produkto ant odos bei palaukti, kol ši nudžius. Iškart po to galite tęsti įprastą veido priežiūros rutiną. Kita vertus, hidrolatas gali būti naudojamas kaip drėkiklis sausose patalpose. Be to, kartais jis įsigyjamas kaip gaivinanti priemonė itin karštomis vasaros dienomis. Tokiu atveju, tereikia užpurkšti norimą produkto kiekį ant veido ir plaukų. Rožių hidrolatas puikiai tiks normalios arba išsausėjusios odos savininkams.
Ramunėlių hidrolatas
Ramunėlių hidrolatas labiausiai tiks žmonėms, kurie turi išsausėjusią veido odą. Kaip jau buvo minėta anksčiau, pastarąjį geriausia naudoti prieš kitas priemones, tarkime, kremą ar serumą. Šis produktas yra sukurtas naudojant ekologišką vaistinių ramunėlių vandenį. Tai – augalinės kilmės ir dirbtinių priedų savo sudėtyje neturinti priemonė. Pastaroji tiks tiek kaip tonizuojantis, tiek kaip gaivinantis produktas. Be to, daugumą hidrolatų gali naudoti net ir jautresnės odos savininkai. Tad, tai išties puikus būdas paruošti savo veidą tolimesnei priežiūros rutinai arba paprasčiausiai atsigaivinti karštą vasaros dieną.