Kaukės sausiems ir pažeistiems plaukams
Kokybiška plaukų kaukė yra priemonė, kurią į savo priežiūros rutiną vertėtų įtraukti praktiškai kiekvienam. Pastaroji, priklausomai nuo šios tipo, gali atlikti daugybę skirtingų funkcijų – drėkinti, maitinti, regeneruoti ar apsaugoti. Dėl šios priežasties, toks produktas idealiai tinka kaip pagalbininkas, kovojant su išsausėjusiais ir pažeistais plaukais. Visgi, renkantis tinkamą priemonę, pravartu atsižvelgti į jos sudedamąsias dalis.
Kaukės sausiems plaukams
Ieškant kaukės, tinkančios sausiems plaukams, svarbiausia atsižvelgti į tai, kas vyrauja pastarosios sudėtyje. Tad, kokių ingredientų ten reikėtų ieškoti? Puiku, jeigu priemonėje yra įvairių vitaminų, mineralų bei aliejų. Taipogi, pravartu pasidairyti ir tokių medžiagų, kaip glicerinas, hialuronas, keratinas. Geriausia, jog pasirinktos kaukės sudėtyje vyrautų į intensyvų drėkinimą koncentruotos sudedamosios dalys. Tačiau, norint pasiekti aukščiausių rezultatų, plaukais svarbu pasirūpinti visapusiškai – maitinti, atstatyti, apsaugoti. Dauguma kaukių turėtų būti naudojamos maždaug kartą per savaitę. Įprastai tokie produktai yra koncentruoti į labai konkrečią problemą, todėl rezultatą galima pamatyti greičiau. Visgi, tikriausiai prireiks ir kitų kokybiškų priemonių – šampūno, kondicionieriaus bei serumo. Kita vertus, tinkamos kaukės sausiems plaukams taip pat prisidės prie šių atsigavimo ir puoselėjimo.
Kaukės pažeistiems plaukams
Kaukės pažeistiems plaukams gali ne tik pristabdyti jau padarytą žalą, tačiau padėti apsisaugoti ir toliau. Kokybiškai parinkta priemonė turėtų pasižymėti atitinkama sudėtimi, kuri pasirūpintų plauko struktūros atstatymu. Tad, ko ieškoti tarp sudedamųjų dalių? Puiku, jeigu pasirinktoje priemonėje gausu keratino ir hialurono. Šios medžiagos prisidės prie intensyvaus maitinimo bei drėkinimo, sustiprins plaukus ir atstatys jų struktūrą. Be to, svarbu paieškoti tokių produktų, kurių sudėtyje būtų įvairių vitaminų, mineralų bei aliejų. Kita vertus, pažeisti plaukai beveik visada pasižymi padidėjusiu jautrumu. Taigi, pravartu vengti priemonių, kurių sudėtyje būtų parabenų, silikonų, sulfatų ir dirbtinių dažiklių. Visgi, kokybiškai parinkta kaukė gali prisidėti prie plauko regeneracijos, todėl pastarąją įtraukti į savo priežiūros rutiną yra išties svarbu.
Ką reikėtų žinoti apie plaukų kaukes?
Dažniausiai kaukę rekomenduojama naudoti maždaug 1 ar 2 kartus per savaitę. Visgi, pastarosios į savo priežiūros rutiną nereikėtų įtraukti kartu su kiekvienu galvos plovimu. Tuo metu, kai nenaudojate kaukės, plaukais neblogai gali pasirūpinti kokybiškas kondicionierius. Visgi, nors pastarasis taip pat yra puikus produktas, kovojant su sudėtingesnėmis problemomis jo gali tiesiog neužtekti. Stipriai išsausėję ir pažeisti plaukai – tai išties nemaloni bėda, varginanti ganėtinai intensyviai. Tokiu atveju, žmonės susiduria su galiukų skilinėjimu ir išsišakojimu, vėlimusi, sunkiu iššukavimu. Be to, stipriai pažeisti plaukai nuolat išslenka, todėl tampa sudėtinga juos atsiauginti. Dėl šios priežasties, į savo priežiūros rutiną pravartu įtraukti kokybiškas kaukes. Pastarųjų sudėtis dažniausiai yra koncentruota į labai konkrečią problemą. Be to, daugumos kaukių rezultatą galima pamatyti ganėtinai greitai, priešingai nei, tarkime, šampūno, kurio veikimas pasirodo ilgalaikėje perspektyvoje. Kaip jau buvo minėta anksčiau, šių priemonių gausu tikrai įvairių. Kaukės gali būti tausojančios spalvą, glotninančios, suteikiančios apimties, atstatančios plaukų struktūrą. Taipogi, pastarosios būna maitinančios, drėkinančios ar regeneruojančios. Kai kurios tinka dažytiems plaukams, kitos – garbanotiems ar ploniems. Taigi, svarbiausia išsirinkti tai, kas labiausiai atspindi turimą problemą. Kita vertus, susidūrus su labai pažeistais plaukais, kaukes gali reikėti laikyti net po 15-20 minučių. Visgi, geriausia atsižvelgti į konkretaus gamintojo rekomendacijas. Bet kokiu būdu, tai puiki priemonė, kurią į savo priežiūros rutiną pravartu įtraukti praktiškai kiekvienam žmogui.