Aksesuarai nagams
Nagų dildės - ką reikėtų žinoti?
Dildės nagams yra reikalingos tiek dailiam manikiūrui, tiek pedikiūrui. Pastarosios padeda kiek paprasčiau sukurti tinkamą formą. Visgi, rinkdamiesi kokybišką dildę, kai kurie žmonės atsižvelgia į ne tokius svarbius aspektus, pavyzdžiui, pastarosios spalvą. Tuo tarpu, dažnai pamirštama apie esminį faktorių - grubumą. Šis padeda suprasti, kokia tiksliai yra įsigyto produkto paskirtis. Tad, renkantis dildę reikėtų atsižvelgti į skaičių, kuris žymi gritus. Kaip žinoti, kokia priemonė labiausiai tinka konkrečiu atveju? Tarkime, 80 gritų reiškia, jog dildė yra itin grubi. Tuo tarpu, 320 gali sufleruoti apie švelnesnį produktą. Vidutinio švelnumo dildė turės apytiksliai 600 gritų. O štai poliruojanti arba dar tiksliau, suteikianti blizgesį, bus pažymėta maždaug 12000 gritų. Taigi, galime sakyti, kad kuo didesnis skaičius - tuo švelnesnė dildė. Tad, nepamirškite į tai atsižvelgti. Kita vertus, nemažai asmenų rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į medžiagą, iš kurios dildė yra pagaminta. Visgi, nors metaliniai bei stikliniai produktai išlieka vienais populiariausių, kartais pakanka paprastesnių, popierinių variantų. Be to, pastarieji neretai yra gerokai pigesni. Kita vertus, stiklinės ir metalinės dildės pasižymi ilgaamžiškumu bei patvarumu. Tad, apsispręskite dėl individualiai Jums geriausio varianto.
Kokio grubumo dildę naudoti?
Anksčiau paminėti skaičiai nurodo tai, kiek šlifuojančių grūdelių yra viename produkto kvadratinio centimetro plote. Be jokios abejonės, kiekvienam žmogui reikėtų apsispręsti individualiai - kai kuriems prireikia itin grubių, o štai kitiems - švelnesnių dildžių. Kita vertus, jei tik dabar pradėjote domėtis manikiūro subtilybėmis, tikriausiai pasirinkti gali būti itin sudėtinga. Taigi, svarbu atsiminti kelis esminius aspektus. Pavyzdžiui, grubios dildės dažniausiai yra naudojamos tvirtesnių paviršių apdirbimui. Tai gali būti darbas su priaugintais nagais bei jų formavimu. Tuo tarpu, švelnesnės dildės labiau tinka kiek paprastesnėms užduotims. Pavyzdžiui, dauguma žmonių jas naudoja norėdami patrumpinti natūralius nagus. Be abejo, pradžioje viską perprasti gali būti kiek sudėtinga. Nors dauguma žinių ateina kartu su patirtimi, kai kurios klaidos kainuoja ganėtinai “brangiai”. Pavyzdžiui, atliekant klasikinį manikiūrą, nepatartina naudoti pernelyg grubių dildžių. Tai ypatingai svarbu tuomet, jeigu asmuo turi itin sausas odeles. Kitu atveju, galite pažeisti nago plokštelę.
Ką dar reikėtų atsiminti?
Vertėtų prisiminti, jog dauguma naujų dildžių pasižymi ganėtinai aštriais kraštais. Dėl šios priežasties, su tokiais produktais reikėtų elgtis kiek atsargiau. Kitu atveju, nesunkiai pažeisite nagų odeles, o tai gali sukelti skausmą. Visgi, egzistuoja ganėtinai paprastas sprendimas, kuris greičiausiai pagelbės. Rekomenduojama paimti seną dildę bei ja perbraukti per naujosios kraštus. Tokiu būdu, bent truputį sušvelninsite įsigytą priemonę. Kita vertus, senas dildes galima panaudoti ir įvairiau, taigi, neskubėkite jų išmesti. Pavyzdžiui, dalis asmenų šiomis šalina gelio arba akrilo masę nuo natūralaus nago plokštelės. Be abejo, egzistuoja ir gerokai daugiau tokių priemonių panaudojimo būdų. Tad, su senomis dildėmis atsisveikinti pernelyg neskubėkite.