Kaukės dažytiems plaukams
Plaukų dažymo ypatumai
Plaukų dažymas gali nemenkai nualinti plaukus. Be abejo, taip nutinka tikrai ne visada. Kai kurie žmonės jau genetiškai yra kur kas jautresni. Taipogi, tikimybė sulaukti neigiamų pasekmių padidėja ir tuomet, jeigu dažymą atlieka ne profesionalas, yra parenkamos prastos kokybės priemonės. Tokiu atveju, plaukai gali pradėti slinkti, skilinėti, neretai išsišakoja jų galiukai. Be to, dauguma asmenų susiduria su išsausėjusia galvos oda. Kartais plaukai apskritai nebeauga, gerokai sumažėja jų apimtis. Vėlgi, kaip jau buvo minėta anksčiau, taip nutinka tikrai ne visada. Kita vertus, prieš dažant plaukus svarbu žinoti, jog egzistuoja labai įvairios pasekmės, kurioms vertėtų pasiruošti.
Plaukų kaukės namuose – kodėl svarbu jas naudoti?
Dalis žmonių mano, kad pasiekti žvilgančius ir sveikus plaukus yra ganėtinai paprasta. Be abejo, kartais tai lemia paprasčiausia genetika, todėl kai kuriems užtenka naudoti vien tinkamą šampūną. Kita vertus, daugumai asmenų prireikia papildomų priemonių. Vienu iš variantų galima įvardinti kokybiškas plaukų kaukes. Dažniausiai savo sudėtimi pastarosios yra koncentruotos į labai konkrečią problemą. Kai kurios intensyviai drėkina, kitos – maitina ar saugo plaukus nuo išorinių dirgiklių. Taipogi, egzistuoja ir specifinės kaukės, idealiai tinkančios po dažymo procedūros. Dažniausiai šios yra sukurtos taip, jog plaukais pasirūpintų labai visapusiškai – pagelbėtų išlaikyti spalvą, drėkintų, pamaitintų, apsaugotų. Visgi, ganėtinai įprasta, jog profesionalai tokias priemones naudoja kirpykloje. Dėl šios priežasties, vos išėję po procedūros, dauguma žmonių negali atsidžiaugti savo plaukais. Tačiau, pirminis efektas praeina ganėtinai greitai. Taigi, siekiant toliau jį išlaikyti, plaukų kaukes reikėtų naudoti ir namuose.
Kaukės dažytiems plaukams
Kaukės dažytiems plaukams gali pasižymėti nemenka įvairove. Kai kurios iš jų yra skirtos tam, jog padėtų kuo ilgiau išlaikyti esamą atspalvį. Kitos – stengiasi išsaugoti plaukų blizgesį, papildomai juos sudrėkinti. Dalis kaukių veikia kaip atstatomosios priemonės. Dar kitos geba pamaitinti ir apsaugoti plaukus nuo tolimesnės žalos. Taigi, renkantis tinkamą produktą, pirmiausiai pravartu atsižvelgti į esamuoju momentu vyraujančias problemas. Be jokios abejonės, ne ką mažiau svarbu panagrinėti priemonės sudėtį. Puiku, jeigu šioje yra įvairių vitaminų, aliejų, antioksidantų. Naudingomis medžiagomis būtų galima įvardinti ir Omega-6 riebiąsias rūgštis. Taipogi, labai svarbu pasirinkti priemonę, kurioje būtų optimalus pH kiekis, pavyzdžiui, 4,5. Teigiama, kad pastarasis tartum „uždaro“ plauką, o tai paskatina ilgesnį spalvos išsilaikymą. Tarp sudedamųjų dalių reikėtų ieškoti ir UV filtrų, kurie apsaugo nuo žalingo saulės poveikio. Taipogi, nepamirškite keratino, hialurono, glicerino bei panašių naudingų medžiagų.
Kaip naudoti plaukų kaukes?
Kaukių naudojimas namuose yra ganėtinai paprastas. Dažniausiai jas reikia užtepti ant rankšluosčiu nusausintų plaukų ir tolygiai paskirstyti. Tuomet, atsižvelgiant į gamintojo nurodytas instrukcijas, kurį laiką derėtų palaukti. Galiausiai, svarbu kuo atidžiau išplauti galvą bei pasistengti, jog kaukės likučių plaukuose neliktų. Kitu atveju, pastarieji gali susiriebaluoti ir atrodyti nešvarūs, o tokio rezultato tikriausiai nenorėtų nei vienas. Dažniausiai kaukę rekomenduojama naudoti maždaug kartą ar du per savaitę. Tačiau, geriausia tai daryti reguliariai, ganėtinai ilgą laikotarpį.