ELOSALIC, 1 mg/50 mg/g, tepalas, 45 g
Elosalic 1 mg/50 mg/g tepalas
Mometazono furoatas/salicilo rūgštis
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Elosalic ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Elosalic
3. Kaip vartoti Elosalic
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Elosalic
6. Pakuotės turinys ir kita informacija
1. Kas yra Elosalic ir kam jis vartojamas
Mometazono furoatas priklauso vaistų grupei, vadinamai kortikosteroidais, arba - paprasčiau - steroidais.
Mometazonas yra stipriai veikiantis gliukokortikoidas, pasižymintis uždegimą slopinančiu bei niežulį mažinančiu poveikiu. Salicilo rūgštis padeda pašalinti sausas, žvynų pavidalo pleiskanas. Be to, salicilo rūgštis padidina mometazono pasisavinimą.
Elosalic gydomi psoriaze, ypač jeigu stipriai pleiskanoja, sergantys suaugusieji bei 12 metų ir vyresni paaugliai.
2. Kas žinotina prieš vartojant Elosalic
Elosalic vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) mometazono furoatui, salicilo rūgščiai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jeigu sergate bakterijų sukelta infekcija, (pvz., piodermija (pūline odos infekcija), sifiliu ar tuberkulioze), virusine infekcija (pvz., paprastąja pūsleline, vėjaraupiais, juosiančiąja pūsleline, paprastosiomis karpomis, lyties organų karpomis, užkrečiamuoju moliusku), grybelių (pvz., dermatofitų ir mieliagrybių) sukelta infekcija ir (arba) parazitine infekcija, nebent minėtų ligų priežastis taip pat yra gydoma;
- jeigu Jums pasireiškė reakcijos po skiepijimo arba yra veido srities uždegimas (perioralinis dermatitas), paraudimas, pleiskanojimas, kiti veido odos pokyčiai (rožiniai spuogai), paprastieji spuogai arba jeigu Jūsų veido oda yra suplonėjusi (odos atrofija);
- jeigu esate nėščia paskutinįjį nėštumo trimestrą (paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius).
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Elosalic.
Stenkitės, kad tepalo nepatektų į akis ar ant gleivinių. Be gydytojo paskyrimo ant veido Elosalic tepti negalima. Reikia vengti ilgalaikio gydymo, tepti didelius odos plotus, žaizdas ir pažeistą odą, pažastis ir kirkšnis. Tepalo negalima vartoti po tvarsčiais.
Gliukokortikoidai gali slėpti, sukelti arba pasunkinti infekcines odos ligas. Jeigu Jums vartojant šį tepalą atsirado odos infekcija, gydytojas paskirs Jums tinkamą gydymą nuo grybelių ar bakterijų sukeltos infekcijos. Jeigu atsako į gydymą nėra, Elosalic nevartokite tol, kol infekcija taps kontroliuojama.
Pasireiškus dirginimui, įskaitant pernelyg didelį sausumą, kreipkitės į gydytoją. Galbūt reikės gydymą nutraukti ir pradėti atitinkamą terapiją.
Salicilo rūgštis gali veikti kaip apsauga nuo saulės. Jeigu Jūs esate gydomas UV spinduliais, prieš tai turite labai kruopščiai nusivalyti tepalą nuo vietos, kuri bus gydoma UV spinduliais, ir ją nuplauti. Tai sumažins aplinkinių, tepalu neapsaugotų odos plotų nudegimo pavojų. Pabaigus gydymą UV spinduliais, tepalą galima vėl užtepti.
Šalutinis poveikis, galintis pasireikšti vartojant geriamuosius arba švirkščiamuosius kortikosteroidus, taip pat gali pasireikšti kortikosteroidus vartojant ant odos, ypač vaikams.
Jeigu pradėtumėte matyti lyg per miglą arba jums pasireikštų kiti regėjimo sutrikimai, kreipkitės į savo gydytoją.
Vaikams
12 metų ir vyresni vaikai Elosalic vartoti gali.
Kiti vaistai ir Elosalic
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant vaistus, įsigytus be recepto, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Elosalic negalima vartoti paskutinius tris nėštumo mėnesius, o pirmaisiais šešiais nėštumo mėnesiais jo reikia vengti.
Nežinoma, ar Elosalic patenka į motinos pieną. Jeigu Jūs maitinate krūtimi, prieš pradėdama gydytis Elosalic, visada pasitarkite su savo gydytoju.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Elosalic Jūsų gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.
Elosalic sudėtyje yra propilenglikolio stearato
Elosalic sudėtyje yra propilenglikolio stearato, kuris gali sudirginti odą.
3. Kaip vartoti Elosalic
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Dozę ir gydymo trukmę turi nustatyti gydytojas. Didžiausia paros dozė yra 15 g tepalo. Netepkite daugiau tepalo ir nesigydykite tepalu ilgiau, nei rekomendavo Jūsų gydytojas.
Ryte ir vakare plonu sluoksniu tepkite pažeistą vietą arba kaip nurodė Jūsų gydytojas. Po tepimo švariai su muilu nusiplaukite rankas.
Jeigu simptomai nemažėja arba blogėja, kreipkitės į gydytoją.
Ką daryti pavartojus per didelę Elosalic dozę?
Jeigu netyčia užtepėte daugiau tepalo, nei paskirta, pasitarkite su savo gydytoju.
Pamiršus pavartoti Elosalic
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Užtepkite pamirštąją dozę kaip galėdami greičiau ir tęskite gydymą reguliariai, kaip buvote įpratę.
Nustojus vartoti Elosalic
Nenutraukite gydymo staiga. Kaip ir visų stiprių steroidų atvejais, gydymą reikia nutraukti palaipsniui.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Dažni šalutiniai poveikiai (pasireiškia mažiau nei 1 iš 10, bet daugiau kaip 1 iš 100 pacientų) yra silpnas arba vidutinio stiprumo deginimo jausmas tepalu pateptoje odos vietoje, niežėjimas (niežulys) ir lokaliai suplonėjusi oda (odos atrofija).
Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (pasireiškia mažiau nei 1 iš 100, bet daugiau kaip 1 iš 1000 pacientų) yra odos ruožai (strijos), infekcijos, į raudonuosius spuogus panašus uždegimas, netaisyklingos kraujosruvos odoje (ekchimozės) ir plaukų folikulų uždegimas.
Reti šalutinio poveikio reiškiniai (pasireiškia mažiau nei 1 iš 1000, bet daugiau kaip 1 iš 10 000 pacientų) yra antinksčių žievės veiklos susilpnėjimas, padidėjęs plaukuotumas, hipopigmentacija (odos pigmento praradimas).
Kiti šalutinio poveikio reiškiniai (jų dažnis nežinomas) yra odos dirginimas, odos sausmė, paprastieji spuogai, kontaktinis dermatitas ir miglotas matymas.
Odos pokyčiai, tokie kaip odos lupimasis, išryškėjusios smulkiosios odos kraujagyslės, odos suminkštėjimas ar baltos dėmelės.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
5. Kaip laikyti Elosalic
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikykite ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Po atidarymo suvartokite per 6 savaitės.
Ant dėžutės ir tūbelės po EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
6. Pakuotės turinys ir kita informacija
Elosalic sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra mometazono furoatas ir salicilo rūgštis.Viename grame tepalo yra
1 mg mometazono furoato ir 50 mg salicilo rūgšties.
- Pagalbinės medžiagos yra heksilenglikolis, propilenglikolio stearatas, baltasis vaškas, minkštasis baltas parafinas, išgrynintas vanduo.
Elosalic išvaizda ir kiekis pakuotėje
Elosalic yra baltas ar balkšvas tepalas. Jis parduodamas pakuotėse po 15 g, 25 g, 45 g ir 50 g. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Registruotojas ir gamintojas
Registruotojas
Merck Sharp & Dohme B.V.
Waarderweg 39
2031 BN Haarlem
Nyderlandai
Gamintojas
Schering-Plough Labo nv
Industriepark 30
2220 Heist-op-den-Berg
Belgija
Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:
Čekijos Respublika: MOMESALIC
Estija, Vokietija, Lietuva: ELOSALIC
Latvija: Elosalic 1 mg/50 mg/g ointment
Portugalija: Monsalic
Ispanija: Elocom Plus 1mg/g + 50 mg/g pomada
Švedija: Elosalic
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
UAB „Merck Sharp & Dohme“
Kęstučio g. 59/27
LT-08124 Vilnius
Tel. +370 5 278 02 47
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-01-26.
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje http://www.vvkt.lt/
ELOSALIC, 1 mg/50 mg/g, tepalas, 45 g
Elosalic 1 mg/50 mg/g tepalas
Mometazono furoatas/salicilo rūgštis
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Elosalic ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Elosalic
3. Kaip vartoti Elosalic
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Elosalic
6. Pakuotės turinys ir kita informacija
1. Kas yra Elosalic ir kam jis vartojamas
Mometazono furoatas priklauso vaistų grupei, vadinamai kortikosteroidais, arba - paprasčiau - steroidais.
Mometazonas yra stipriai veikiantis gliukokortikoidas, pasižymintis uždegimą slopinančiu bei niežulį mažinančiu poveikiu. Salicilo rūgštis padeda pašalinti sausas, žvynų pavidalo pleiskanas. Be to, salicilo rūgštis padidina mometazono pasisavinimą.
Elosalic gydomi psoriaze, ypač jeigu stipriai pleiskanoja, sergantys suaugusieji bei 12 metų ir vyresni paaugliai.
2. Kas žinotina prieš vartojant Elosalic
Elosalic vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) mometazono furoatui, salicilo rūgščiai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jeigu sergate bakterijų sukelta infekcija, (pvz., piodermija (pūline odos infekcija), sifiliu ar tuberkulioze), virusine infekcija (pvz., paprastąja pūsleline, vėjaraupiais, juosiančiąja pūsleline, paprastosiomis karpomis, lyties organų karpomis, užkrečiamuoju moliusku), grybelių (pvz., dermatofitų ir mieliagrybių) sukelta infekcija ir (arba) parazitine infekcija, nebent minėtų ligų priežastis taip pat yra gydoma;
- jeigu Jums pasireiškė reakcijos po skiepijimo arba yra veido srities uždegimas (perioralinis dermatitas), paraudimas, pleiskanojimas, kiti veido odos pokyčiai (rožiniai spuogai), paprastieji spuogai arba jeigu Jūsų veido oda yra suplonėjusi (odos atrofija);
- jeigu esate nėščia paskutinįjį nėštumo trimestrą (paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius).
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Elosalic.
Stenkitės, kad tepalo nepatektų į akis ar ant gleivinių. Be gydytojo paskyrimo ant veido Elosalic tepti negalima. Reikia vengti ilgalaikio gydymo, tepti didelius odos plotus, žaizdas ir pažeistą odą, pažastis ir kirkšnis. Tepalo negalima vartoti po tvarsčiais.
Gliukokortikoidai gali slėpti, sukelti arba pasunkinti infekcines odos ligas. Jeigu Jums vartojant šį tepalą atsirado odos infekcija, gydytojas paskirs Jums tinkamą gydymą nuo grybelių ar bakterijų sukeltos infekcijos. Jeigu atsako į gydymą nėra, Elosalic nevartokite tol, kol infekcija taps kontroliuojama.
Pasireiškus dirginimui, įskaitant pernelyg didelį sausumą, kreipkitės į gydytoją. Galbūt reikės gydymą nutraukti ir pradėti atitinkamą terapiją.
Salicilo rūgštis gali veikti kaip apsauga nuo saulės. Jeigu Jūs esate gydomas UV spinduliais, prieš tai turite labai kruopščiai nusivalyti tepalą nuo vietos, kuri bus gydoma UV spinduliais, ir ją nuplauti. Tai sumažins aplinkinių, tepalu neapsaugotų odos plotų nudegimo pavojų. Pabaigus gydymą UV spinduliais, tepalą galima vėl užtepti.
Šalutinis poveikis, galintis pasireikšti vartojant geriamuosius arba švirkščiamuosius kortikosteroidus, taip pat gali pasireikšti kortikosteroidus vartojant ant odos, ypač vaikams.
Jeigu pradėtumėte matyti lyg per miglą arba jums pasireikštų kiti regėjimo sutrikimai, kreipkitės į savo gydytoją.
Vaikams
12 metų ir vyresni vaikai Elosalic vartoti gali.
Kiti vaistai ir Elosalic
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant vaistus, įsigytus be recepto, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Elosalic negalima vartoti paskutinius tris nėštumo mėnesius, o pirmaisiais šešiais nėštumo mėnesiais jo reikia vengti.
Nežinoma, ar Elosalic patenka į motinos pieną. Jeigu Jūs maitinate krūtimi, prieš pradėdama gydytis Elosalic, visada pasitarkite su savo gydytoju.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Elosalic Jūsų gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.
Elosalic sudėtyje yra propilenglikolio stearato
Elosalic sudėtyje yra propilenglikolio stearato, kuris gali sudirginti odą.
3. Kaip vartoti Elosalic
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Dozę ir gydymo trukmę turi nustatyti gydytojas. Didžiausia paros dozė yra 15 g tepalo. Netepkite daugiau tepalo ir nesigydykite tepalu ilgiau, nei rekomendavo Jūsų gydytojas.
Ryte ir vakare plonu sluoksniu tepkite pažeistą vietą arba kaip nurodė Jūsų gydytojas. Po tepimo švariai su muilu nusiplaukite rankas.
Jeigu simptomai nemažėja arba blogėja, kreipkitės į gydytoją.
Ką daryti pavartojus per didelę Elosalic dozę?
Jeigu netyčia užtepėte daugiau tepalo, nei paskirta, pasitarkite su savo gydytoju.
Pamiršus pavartoti Elosalic
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Užtepkite pamirštąją dozę kaip galėdami greičiau ir tęskite gydymą reguliariai, kaip buvote įpratę.
Nustojus vartoti Elosalic
Nenutraukite gydymo staiga. Kaip ir visų stiprių steroidų atvejais, gydymą reikia nutraukti palaipsniui.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Dažni šalutiniai poveikiai (pasireiškia mažiau nei 1 iš 10, bet daugiau kaip 1 iš 100 pacientų) yra silpnas arba vidutinio stiprumo deginimo jausmas tepalu pateptoje odos vietoje, niežėjimas (niežulys) ir lokaliai suplonėjusi oda (odos atrofija).
Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (pasireiškia mažiau nei 1 iš 100, bet daugiau kaip 1 iš 1000 pacientų) yra odos ruožai (strijos), infekcijos, į raudonuosius spuogus panašus uždegimas, netaisyklingos kraujosruvos odoje (ekchimozės) ir plaukų folikulų uždegimas.
Reti šalutinio poveikio reiškiniai (pasireiškia mažiau nei 1 iš 1000, bet daugiau kaip 1 iš 10 000 pacientų) yra antinksčių žievės veiklos susilpnėjimas, padidėjęs plaukuotumas, hipopigmentacija (odos pigmento praradimas).
Kiti šalutinio poveikio reiškiniai (jų dažnis nežinomas) yra odos dirginimas, odos sausmė, paprastieji spuogai, kontaktinis dermatitas ir miglotas matymas.
Odos pokyčiai, tokie kaip odos lupimasis, išryškėjusios smulkiosios odos kraujagyslės, odos suminkštėjimas ar baltos dėmelės.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
5. Kaip laikyti Elosalic
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikykite ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Po atidarymo suvartokite per 6 savaitės.
Ant dėžutės ir tūbelės po EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
6. Pakuotės turinys ir kita informacija
Elosalic sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra mometazono furoatas ir salicilo rūgštis.Viename grame tepalo yra
1 mg mometazono furoato ir 50 mg salicilo rūgšties.
- Pagalbinės medžiagos yra heksilenglikolis, propilenglikolio stearatas, baltasis vaškas, minkštasis baltas parafinas, išgrynintas vanduo.
Elosalic išvaizda ir kiekis pakuotėje
Elosalic yra baltas ar balkšvas tepalas. Jis parduodamas pakuotėse po 15 g, 25 g, 45 g ir 50 g. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Registruotojas ir gamintojas
Registruotojas
Merck Sharp & Dohme B.V.
Waarderweg 39
2031 BN Haarlem
Nyderlandai
Gamintojas
Schering-Plough Labo nv
Industriepark 30
2220 Heist-op-den-Berg
Belgija
Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:
Čekijos Respublika: MOMESALIC
Estija, Vokietija, Lietuva: ELOSALIC
Latvija: Elosalic 1 mg/50 mg/g ointment
Portugalija: Monsalic
Ispanija: Elocom Plus 1mg/g + 50 mg/g pomada
Švedija: Elosalic
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
UAB „Merck Sharp & Dohme“
Kęstučio g. 59/27
LT-08124 Vilnius
Tel. +370 5 278 02 47
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-01-26.
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje http://www.vvkt.lt/